Blue Bridge, Most, s.r.o.

spolehlivý partner vašeho digitálního světa

Novinky

Pozor změna otevírací doby:

Od 1.6.2015 prodlužujeme otevírací dobu do 17.00 každý pracovní den.

Pro naše zákazníky máme službu  "Až do domu".
Pokud prostřednictvím našeho internetového obchodu uskutečníte nákup v celkové hodnotě přesahující 6000Kč, bude vám zboží v rámci okresu Most dovezeno na adresu, kterou si sami zvolíte. Adresu pro dodání, prosím uvádějte do poznámky objednávky. Pro využití této služby je nutné v objednávce uvést telefonní kontakt, bez kterého nemůže být služba poskytnuta.

   

Na prodejně jsme pro Vás rozšířili nabídku zboží drženého stále skladem v přijatelném množství, u nejžádanějších druhů sortimentu. Jedná se především o datové nosiče, jako jsou flash disky, paměťové karty, ale také barvy do tiskáren, včetně více druhů papírů pro tisk, včetně těch fotografických.

E-SHOP jsme pro vás doslova našlápli k prasknutí, všemožnými novinkami, kterými výrobci zahltili počítačový trh. U značné části sortimentu jsme zároveň snížili ceny. Jedná se především o modely loňského roku, které svou cenu snížily někdy až o 50%. Takové slevy si přeci nenecháte ujít, proto co nejrychleji vyhledejte v našem e-shopu právě tu nejlepší cenu u zboží které vás zajímá.

Blue Bridge, Most, s.r.o.
Moskevská 14/1 434 01 Most
tel.: +420 417 637 299